-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофони та гучномовці (навушники,акустична система)
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-009697-a
Торги не відбулися
68 676.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 344.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 344.00 UAH
Номер:
03434c00fa324304ac14f44eb43985f1
Внутрішній номер закупівлі:
25157376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-009697-a
Замовник:
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573872
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Зелінського,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Харченко Олена Дмитріївна +380612243040 ssd.zmr@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 676.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2025 16:25 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2025 16:25 - 08.05.2025 16:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 676.00 Мікрофони та гучномовці (навушники, акустична система)