• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікрофони та гучномовці (навушники,акустична система)

Оголошено тендер

68 676.00 UAH
Номер: 88e01f5fdcd64601b90e732885ef0625
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-30-010934-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
Замовник: Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 68 676.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікрофони та гучномовці (навушники,акустична система)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.04.2025 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
навушники
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 55 штука
Період постачання до 28.05.2025
акустична система
Код ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Кількість 24 штука
Період постачання до 28.05.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума68 676.00 UAH