-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі
Тендер Prozorro UA-2025-04-29-004392-a
Завершена
3 435 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 178.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 178.80 UAH
Номер:
865ab0b5b3064f21b463761bc0b52d9a
Внутрішній номер закупівлі:
25139686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-29-004392-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корнійчук Інна Вікторівна +380412430810 ino4ka0608@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 435 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2025 12:05 - 04.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2025 12:05 - 07.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
07.05.2025 09:00 - 12.05.2025 10:19
Період завантаження договору:
18.05.2025 00:00 - 28.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 435 760.00 Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі