• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі

Оголошено тендер

3 435 760.00 UAH
Номер: a05fe26116de42269906b49dc2719081
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-29-004778-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 3 435 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоматичний біохімічний аналізатор / Система аналізаторів сечі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.04.2025 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума3 435 760.00 UAH