-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2025-04-28-012107-a
Торги відмінено
5 875 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 377.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 377.00 UAH
Номер:
98a1353741aa4bd8bf18000309b1fbd5
Внутрішній номер закупівлі:
25135035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-28-012107-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потічна Ганна Ярославівна +380983896631 zakupki.m.ehub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 875 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2025 22:03 - 03.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2025 22:03 - 06.05.2025 10:00
Аукціон:
07.05.2025 15:18 - 07.05.2025 15:47
Період кваліфікації:
з 07.05.2025 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2db63e3f26a740e9a45ec3c9462028ac
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження:
26.05.2025 21:46 - 06.06.2025 00:00
Дата опублікування:
26.05.2025 21:46
Дата виконання:
06.06.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 875 200.00 Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади