• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади

Оголошено тендер

5 875 200.00 UAH
Номер: bba4dcb24393432f81a4594dbf1e110b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-28-014251-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Замовник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Очікувана вартість: 5 875 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.04.2025 19:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 875 200.00 UAH