• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Завершена

1 874 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 744.00 UAH
Номер: d3cf96c063c34d639bd9d0d8b69bca6a
Внутрішній номер закупівлі: 25127738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-28-004770-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Данилець Катерина Анатоліївна 380433622154 yamp_likar_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 874 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.04.2025 12:53 - 10.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2025 12:53 - 13.05.2025 10:00
Період кваліфікації: 13.05.2025 10:00 - 16.05.2025 11:40
Період завантаження договору: 22.05.2025 00:00 - 01.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 874 400.00 ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ