-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Оголошено тендер
1 874 400.00
UAH
Номер:
7c992fa0bf8e4d70aad6ccc89af3d538
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-25-011988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 874 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Дата опублікування:
25.04.2025 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
×
-
НК 024:2023:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 874 400.00 UAH