-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Тверде паливо (деревина дров'яна, торф'яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2025-04-28-002881-a
Завершена
362 025.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
мін. крок: 0% або 82.50 UAH
Номер:
dc051678fd3546788c5b888ab4e0c55b
Внутрішній номер закупівлі:
25125828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-28-002881-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
13358826
-
Адреса:
43027, Україна, Волинська область, місто Луцьк, Київський майдан, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бєлецька Олена Василівна +380332281079 belshel12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 025.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2025 11:04 - 04.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2025 11:04 - 07.05.2025 09:00
Період кваліфікації:
07.05.2025 09:00 - 08.05.2025 11:23
Період завантаження договору:
14.05.2025 00:00 - 24.05.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴49 500.00 Деревина дров'яна (місто Камінь-Каширський)
- Лот №2 ₴57 750.00 Деревина дров'яна (селище Ратне)
- Лот №3 ₴41 250.00 Деревина дров'яна (селище Любешів)
- Лот №4 ₴16 500.00 Деревина дров'яна (селище Маневичі)
- Лот №5 ₴197 025.00 Торф'яні брикети (селище Любешів, селище Маневичі)