• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо (деревина дров'яна, торф'яні брикети)

Оголошено тендер

362 025.00 UAH
Номер: 80e2a7c7602f47d59774c70ad5822bd9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-28-001154-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області
Очікувана вартість: 362 025.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо (деревина дров'яна, торф'яні брикети)
Примітки: м. Луцьк, Київський майдан, 6, категорія замовника: органи соціального страхування
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 28.04.2025 09:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (деревина дров'яна)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість
Період постачання до 25.08.2025
Тверде паливо (торф'яні брикети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість
Період постачання до 25.08.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума362 025.00 UAH