-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Тендер Prozorro UA-2025-04-25-008706-a
код CPV згідно з кодом ДК 021:2015: 39130000-2 «Офісні меблі»
Завершена
37 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 187.50 UAH
Номер:
f8c1917c26e34ef5b473f0de1fdd7929
Внутрішній номер закупівлі:
25119138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-25-008706-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.04.2025 14:55 - 30.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2025 14:55 - 03.05.2025 08:00
Період кваліфікації:
03.05.2025 08:00 - 09.05.2025 14:45
Період завантаження договору:
15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 500.00 Тумби приставні до столу (Закарпатська область)