• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тумби приставні до столу (Закарпатська область)

Оголошено тендер

37 500.00 UAH
Номер: adbfad08ceb04efa99b0aaba64ad67b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-25-010293-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Центр пробації"
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Очікувана вартість: 37 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"( в редакції постанови КМУ від 12.05.2023 № 471)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.04.2025 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Сума37 500.00 UAH