• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ТРАНСРЕКТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ТА МОБІЛЬНИЙ ВІЗОК ДО УЛЬТРАЗВУКОВОЇ СИСТЕМИ

Завершена

347 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 473.00 UAH
Номер: 481a8ab1e0fa49b2a682b28ebcd52964
Внутрішній номер закупівлі: 25108969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-24-011887-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Данилець Катерина Анатоліївна 380433622154 yamp_likar_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 347 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.04.2025 16:52 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.04.2025 16:52 - 02.05.2025 10:00
Період кваліфікації: 02.05.2025 10:00 - 06.05.2025 17:14
Період завантаження договору: 12.05.2025 00:00 - 22.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴347 300.00 ТРАНСРЕКТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ТА МОБІЛЬНИЙ ВІЗОК ДО УЛЬТРАЗВУКОВОЇ СИСТЕМИ