-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТРАНСРЕКТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ТА МОБІЛЬНИЙ ВІЗОК ДО УЛЬТРАЗВУКОВОЇ СИСТЕМИ
Оголошено тендер
347 300.00
UAH
Номер:
df738f1de5524fdaa7d4a92e32e3cc1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-24-014615-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
347 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ТРАНСРЕКТАЛЬНИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ДАТЧИК ТА МОБІЛЬНИЙ ВІЗОК ДО УЛЬТРАЗВУКОВОЇ СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Дата опублікування:
24.04.2025 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трансректальний датчик для ультразвукової системи
×
-
НК 024:2023:
40768 Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Мобільний візок до ультразвукового апарату
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума347 300.00 UAH