-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2025-04-24-001949-a
Торги не відбулися
46 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 234.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 234.00 UAH
Номер:
d55ea64172b3465aa30eac45d5aad993
Внутрішній номер закупівлі:
25099134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-24-001949-a
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор ЛЄДЄНЬОВ +380957473580 i.v.liedienov@dasu.gov.ua https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2025 10:17 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2025 10:17 - 02.05.2025 10:07
Період кваліфікації:
02.05.2025 10:07 - 06.05.2025 17:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 800.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)