• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Оголошено тендер

46 800.00 UAH
Номер: 22402b0173f14ae283834cd41188b2f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-24-002385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 46 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля NISSAN X-TRAIL (код ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.04.2025 10:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума46 800.00 UAH