• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Персональний комп'ютер в комплекті( системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор типу "миша", навушники, мережевий фільтр)

Завершена

369 950.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 849.75 UAH
Номер: 0c144678f43045dba5aec0685fe7e973
Внутрішній номер закупівлі: 25089804
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-23-005623-a   
Замовник: Ліцей №1 Павлоградської міської ради
Контактна особа: Прудіус Тетяна Василівна +380667707442 sc_1_pv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 369 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2025 12:54 - 29.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2025 12:54 - 02.05.2025 12:52
Період кваліфікації: 02.05.2025 12:52 - 02.05.2025 14:22
Період завантаження договору: 08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00
Проект договору: Завантажити

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴369 950.00 Персональний комп'ютер в комплекті( системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор типу "миша", навушники, мережевий фільтр)