-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер в комплекті( системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор типу "миша", навушники, мережевий фільтр)
Оголошено тендер
369 950.00
UAH
Номер:
830edbeafe784d9eb1c932030b9f8837
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-23-006831-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №1 Павлоградської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26328241
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Озерна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №1 Павлоградської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26328241
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Озерна, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
369 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп'ютер в комплекті( системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор типу "миша", навушники, мережевий фільтр)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.04.2025 12:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональний комп'ютер в комплекті( системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор типу "миша", навушники, мережевий фільтр)
Кількість
19 штука
Період постачання
до 31.07.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума369 950.00 UAH