-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зарядні пристрої
Тендер Prozorro UA-2025-04-22-011428-a
Торги не відбулися
1 637 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 187.50 UAH
Номер:
ad76fa31c9fe4a9285f0cc758f3d6d01
Внутрішній номер закупівлі:
25083718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-22-011428-a
Замовник:
Військова частина А2183
×
-
Код ЄДРПОУ:
07660998
-
Адреса:
55200, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Коротченко, 10-б
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро Федірець +380999682927 3275411497@mail.gov.ua http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31681500-8 Зарядні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 637 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2025 20:46 - 02.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2025 20:46 - 05.05.2025 20:44
Період кваліфікації:
05.05.2025 20:44 - 07.05.2025 20:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 637 500.00 Зарядні пристрої