• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зарядні пристрої

Оголошено тендер

1 637 500.00 UAH
Номер: 8df2d9cef4004a93b3354f3ae2829123
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-22-013642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А2183
Замовник: Військова частина А2183
Очікувана вартість: 1 637 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зарядні пристрої
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31681500-8 Зарядні пристрої
Дата опублікування: 22.04.2025 20:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 637 500.00 UAH