• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Питні фонтанчики

Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)

Завершена

558 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 580.00 UAH
Номер: 925a293325c84969a31658847c83dcf6
Внутрішній номер закупівлі: 25083371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-22-011066-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Кравцов Віталій Олександрович 380936468772 vitalii.lvvod@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 558 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2025 18:01 - 27.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2025 18:01 - 30.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 30.04.2025 00:00 - 02.05.2025 16:24
Період завантаження договору: 08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴558 000.00 Питні фонтанчики