-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Питні фонтанчики
Оголошено тендер
558 000.00
UAH
Номер:
de0b601f7ef14333af91174b0a02d3d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-22-013371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
558 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Питні фонтанчики
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39370000-6 Водопровідне обладнання
Дата опублікування:
22.04.2025 17:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
для встановлення на території Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького та у центрі міста
-
Дата публікації:
22.04.2025 17:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума558 000.00 UAH