-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-007618-a
Торги не відбулися
361 845.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 618.45 UAH
мін. крок: 1% або 3 618.45 UAH
Номер:
f217c246ce36490193d4854d573c4fbe
Внутрішній номер закупівлі:
25072240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-21-007618-a
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Чіпакова +380679703834 vika_2803m@ukr.net http://www.naiau.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
361 845.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2025 20:58 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2025 20:58 - 29.04.2025 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴361 845.00 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба