-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Оголошено тендер
361 845.00
UAH
Номер:
7b0262a5d28b427894a2059162b89e0b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-21-009423-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
361 845.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.04.2025 20:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Філе оселедця на шкірці
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Філе оселедця без шкірки «Матіус»
Кількість
150 кілограм
Період постачання
(не задано)
Скумбрія холодного копчення очищена без голови.
Кількість
99 кілограм
Період постачання
(не задано)
Морський коктель в олії
Кількість
165 кілограм
Період постачання
(не задано)
Крабові палочки класичні
Кількість
250 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума361 845.00 UAH