• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги технічного обслуговування та ремонту офісної техніки

Завершена

546 753.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 467.53 UAH
Номер: 58d486de1cb64fcfac888201d424a1ce
Внутрішній номер закупівлі: 25072095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-21-007474-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Леся Бондаренко +380442870059 tnufvsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 546 753.34 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2025 18:38 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2025 18:38 - 29.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 29.04.2025 00:00 - 02.05.2025 15:47
Період завантаження договору: 08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴546 753.34 Послуги технічного обслуговування та ремонту офісної техніки