-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-003861-a
Торги не відбулися
102 315.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 023.16 UAH
мін. крок: 1% або 1 023.16 UAH
Номер:
4f4e6e952d1d4613b6e1f967d8c6ca97
Внутрішній номер закупівлі:
25068489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-21-003861-a
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Монда +380951586243 bughalteriya.ptrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 315.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2025 12:56 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2025 12:56 - 29.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 315.60 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»