-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
102 315.60
UAH
Номер:
b733a4a4c0654bd897fe78ce36eb4182
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-21-004429-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ БІЖЕНЦІВ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26465038
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Мічуріна Івана, буд. 1 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
102 315.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Примітки:
юридична адреса замовника: вул. Мічуріна Івана, 1Г, м. Мукачево, Закарпатська область, 89600
Закупівля з травня по 31 жовтня 2025 року
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.04.2025 12:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
6 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума102 315.60 UAH