• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції

Торги не відбулися

76 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 382.50 UAH
Номер: 5c4698b1652e4fbaa2b2fbac3bca70a6
Внутрішній номер закупівлі: 25065468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-21-000837-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 76 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.04.2025 09:47 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2025 09:47 - 29.04.2025 09:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴76 500.00 Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції