-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Оголошено тендер
76 500.00
UAH
Номер:
d7ec460935cd4109a5795cc352ce92c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-21-001127-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.04.2025 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума76 500.00 UAH