-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)
Тендер Prozorro UA-2025-04-18-005303-a
Торги не відбулися
2 940 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 700.00 UAH
Номер:
6880c33a4e914ebeb4c9e4e4592a79ba
Внутрішній номер закупівлі:
25059688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-18-005303-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 940 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2025 12:15 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2025 12:15 - 26.04.2025 14:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f2dd19ec45c04328be6d4fb2e1a46202
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі службовим розпорядженням ДФ №60 від 24.04.2025р. було внесено зміни до кошторису та плану асигнувань на 2025 рік, за яким скорочено видатки на закупівлі, зокрема закупівлю Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)
Період оскарження:
25.04.2025 11:54 - 06.05.2025 00:00
Дата опублікування:
25.04.2025 11:54
Дата виконання:
06.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 940 000.00 Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)