-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)
Оголошено тендер
2 940 000.00
UAH
Номер:
a68561c1ee814d589fbf6602b3ae77cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-17-012003-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 940 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат наркозно-дихальний (код ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, НК 024:2023:37710 — Система анестезіологічна загального призначення)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
37710 Система анестезіологічна загального призначення
Дата опублікування:
17.04.2025 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Апарат наркозно-дихальний
×
-
НК 024:2023:
37710 Система анестезіологічна загального призначення
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума2 940 000.00 UAH