-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НАБОЇ
Тендер Prozorro UA-2025-04-17-011365-a
Завершена
1 623 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 115.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 115.00 UAH
Номер:
5f2f79de6848423b823b73062acb6d83
Внутрішній номер закупівлі:
25053745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-17-011365-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108819
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Петрушевича, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
АНДРІЙ ГНІДИЙ +380352522013 tender_upo_ternopil@tp.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 623 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2025 18:13 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2025 18:13 - 25.04.2025 00:00
Аукціон:
25.04.2025 11:05 - 25.04.2025 11:34
Період кваліфікації:
25.04.2025 11:34 - 06.05.2025 14:57
Період завантаження договору:
12.05.2025 00:00 - 22.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 623 000.00 НАБОЇ