-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАБОЇ
Оголошено тендер
1 623 000.00
UAH
Номер:
c43c7c91d06648989541a5af8ecaa7c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-17-013764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108819
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Петрушевича, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108819
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Петрушевича, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 623 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НАБОЇ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
17.04.2025 17:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набої калібру 9х19 мм
Кількість
30000 штука
Період постачання
(не задано)
Набої калібру 7,62х39 мм
Кількість
30000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 623 000.00 UAH