• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах освіти Шевченківського району м.Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.

Завершена

217 170.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 98.71 UAH
Номер: b120e7271ef6479cbb928795fea2b675
Внутрішній номер закупівлі: 25051518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-17-009354-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Красієнко Інна Леонідівна 380444893554 inna.krasiienko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 217 170.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2025 15:52 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2025 15:52 - 25.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 25.04.2025 00:00 - 14.05.2025 13:51
Період завантаження договору: 20.05.2025 00:00 - 30.05.2025 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴78 971.20 Лот № 1: «Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах загальної середньої освіти Шевченківського району м.Києва»
  • Лот №2 ₴19 742.80 Лот № 2: «Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в Спеціальнійа початковій школі "Пізнайко" Шевченківського району м.Києва»
  • Лот №3 ₴118 456.80 Лот № 3: «Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах дошкільної освіти Шевченківського району м.Києва»