-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах освіти Шевченківського району м.Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Оголошено тендер
217 170.80
UAH
Номер:
aefc24ec4c9b47a0bb983ab865a26c51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-14-005901-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вулиця Зоологічна, будинок 6-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
217 170.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах освіти Шевченківського району м.Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.04.2025 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума217 170.80 UAH