• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктів на капітальний ремонт механічного устатковання: затвору ремонтного нижнього б’єфу (12,0-17,0-15,75) № 5, кришки металевої надагрегатної (11,95-9,5-8,6) № 7 (74 ЩУ) Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Торги не відбулися

979 663.11 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 700.00 UAH
Номер: 35a23a14e763485fb17d012e9ae75894
Внутрішній номер закупівлі: 25039752
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-16-010509-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 979 663.11 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.04.2025 15:58 - 22.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.04.2025 15:58 - 25.04.2025 09:00
Період кваліфікації: 25.04.2025 09:00 - 02.05.2025 12:34
Період завантаження договору: 08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c93c948f2e2d4b00a5a92c875b66df62
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей Замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. Кошти на закупівлю послуг з розробки проєктів на капітальний ремонт механічного устатковання: затвору ремонтного нижнього б’єфу (12,0-17,0-15,75) № 5, кришки металевої надагрегатної (11,95-9,5-8,6) № 7 (74 ЩУ) Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» були передбачені в фінансовому плані послуг виробничого характеру на 2025 рік. У зв’язку з дуже низькою водністю річок Дніпро та Дністер на сьогоднішній день спостерігається значне зменшення виробітку електроенергії гідроелектростанціями Дніпровського та Дністровського каскадів, та як наслідок зменшення доходів Товариства. Окрім того, внаслідок ракетних обстрілів країною-агресором Російською Федерацією виникла нагальна виробнича необхідність перерозподілу коштів, передбачених на дані послуги, на роботи з відновлення пошкоджених об’єктів ПрАТ «Укргідроенерго».
Період оскарження: 14.05.2025 14:17 - 25.05.2025 00:00
Дата опублікування: 14.05.2025 14:17
Дата виконання: 25.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴979 663.11 ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктів на капітальний ремонт механічного устатковання: затвору ремонтного нижнього б’єфу (12,0-17,0-15,75) № 5, кришки металевої надагрегатної (11,95-9,5-8,6) № 7 (74 ЩУ) Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)