-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктів на капітальний ремонт механічного устатковання: затвору ремонтного нижнього б’єфу (12,0-17,0-15,75) № 5, кришки металевої надагрегатної (11,95-9,5-8,6) № 7 (74 ЩУ) Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено тендер
1 175 595.73
UAH
Номер:
dc97a3509f0548648b32528ad3fc4f8d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-31-003332-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 175 595.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктів на капітальний ремонт механічного устатковання: затвору ремонтного нижнього б’єфу (12,0-17,0-15,75) № 5, кришки металевої надагрегатної (11,95-9,5-8,6) № 7 (74 ЩУ) Київської ГЕС філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки:
№182-25 від 31.03.2025 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
31.03.2025 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума1 175 595.73 UAH