-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі з метою утримання в належному стані внутрішніх мереж електропостачання
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-009342-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер:
cf0c878c994e4b1796aa3d3e78c844a3
Внутрішній номер закупівлі:
25038613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-009342-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21065558
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ НИЗОВА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Лещенко +380502678836 buh.school22@gmail.com https://poltavaschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 15:28 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 15:28 - 24.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
24.04.2025 00:00 - 24.04.2025 14:53
Період завантаження договору:
30.04.2025 00:00 - 10.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі з метою утримання в належному стані внутрішніх мереж електропостачання