• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту електромережі з метою утримання в належному стані внутрішніх мереж електропостачання

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 172e0e86700944ab9618140af078e42f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-010057-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту електромережі з метою утримання в належному стані внутрішніх мереж електропостачання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.04.2025 14:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH