-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-004749-a
Завершена
590 352.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 951.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 951.76 UAH
Номер:
389f33a8a3544a2ba742491b881d98e9
Внутрішній номер закупівлі:
25033930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-004749-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
590 352.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 12:09 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 12:09 - 24.04.2025 23:30
Період кваліфікації:
24.04.2025 23:30 - 01.05.2025 19:00
Період завантаження договору:
07.05.2025 00:00 - 17.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴590 352.40 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра