• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра

Оголошено тендер

590 352.40 UAH
Номер: f59b055c5da34cb899d808327f8215f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-005827-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 590 352.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів дошкільної освіти міста Дніпра
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.04.2025 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з дератизації приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з дезінсекції приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума590 352.40 UAH