-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ваги атомобільні, 60 т.
Тендер Prozorro UA-2025-04-16-001646-a
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
9da50e393d8d42188c915e70c3a37771
Внутрішній номер закупівлі:
25030834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-16-001646-a
Замовник:
КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33745659
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Кудрявська, 23, місто Київ, Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дацюк Тетяна Леонідівна +380445947712 tender@kks.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2025 09:57 - 25.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2025 09:57 - 28.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
28.04.2025 10:00 - 29.04.2025 10:12
Період завантаження договору:
05.05.2025 00:00 - 15.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Ваги атомобільні, 60 т.