• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ваги атомобільні, 60 т.

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: ceb900df3f34460d9da591e66df3910f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-16-001305-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС"
Замовник: КП "КИЇВКОМУНСЕРВІС"
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ваги атомобільні, 60 т.
Примітки: КП «Київкомунсервіс», вул.Кудрявська,23, м.Київ,ЄДРПОУ:33745659, Категорія - підприємство, яке забезпечує потреби держави або територіальної громади, вид закупівлі - товар
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування: 16.04.2025 09:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH