• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт із заміною вікон та дверей в приміщенні ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя,16 (ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Торги не відбулися

493 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 930.00 UAH
Номер: a9ce77c690c8411d8c2bdc7cb164651b
Внутрішній номер закупівлі: 25028647
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-15-013777-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Богдан Чубик 380978748140 lyceumpuluja@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 493 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.04.2025 22:23 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2025 22:23 - 23.04.2025 15:00
Аукціон: 24.04.2025 15:48 - 24.04.2025 16:11
Період кваліфікації: 24.04.2025 16:11 - 06.05.2025 09:40
Період завантаження договору: 12.05.2025 00:00 - 22.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: e10b04a65dfb41d7b41b79ac314ee1d2
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Закупівля була запланована на 2025 рік, строк надання послуг, який передбачений умовами Тендерної документації та Оголошенням щодо Закупівлі, визначено до 15.06.2025 року. Відповідно до протоколу № 5/ВТ від 06.05.2025 року Приватне підприємство «ЕНЕРГОЕКОСЕРВІС» було визначено переможцем процедури закупівлі. Строк для укладення договору про закупівлю з переможцем закупівлі до 21.05.2025 року. Відповідно до частини 1 статті 48 Бюджетного кодексу України (далі — БКУ) розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, узятих на облік органами Казначейства України відповідно до вимог порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань. Згідно з частиною 4 БКУ зобов’язання, взяті без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов'язань не здійснюються. Крім цього, згідно з наказом Міністерства фінансів України № 309 від 02.03.2012 року не оплачені в кінці бюджетного періоду бюджетні фінансові зобов’язання розпорядників бюджетних коштів, які були зареєстровані для здійснення попередньої оплати (виплати авансу), інші бюджетні фінансові зобов’язання, які не є кредиторською заборгованістю, бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання одержувачів бюджетних коштів знімаються з обліку органами Казначейства. Про зняті з обліку бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання органи Казначейства повідомляють розпорядників бюджетних коштів. 14.05.2025 року, відповідно до Довідки про зміни до плану асигнувань загального фонду бюджету на 2025 рік № 720, кошти, передбачені на здійснення закупівлі, були зняті. У зв’язку з цим договір про закупівлю не може бути укладений, а фінансові зобов’язання — взяті. Закупівля була запланована на квітень 2025 року, відповідно, на момент її оголошення бюджетні призначення були передбачені, що дало підстави для проведення відкритих торгів. Водночас, відповідно до вимог пункту 49 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), договір про закупівлю повинен бути укладений не пізніше ніж через 15 днів з дати прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, тобто до 21.05.2025 року. Станом на 23.05.2025 року кошти на здійснення закупівлі відсутні, оскільки відділом освіти було скорочено обсяг видатків на цю Закупівлю (Довідка про зміни до плану асигнувань загального фонду бюджету на 2025 рік № 720 від 14.05.2025 року). Враховуючи викладене, відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей, замовник має правові підстави для відміни відкритих торгів у зв’язку із скороченням обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. Таким чином, закупівля підлягає відміні на підставі підпункту 3 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (у редакції, чинній на дату прийняття рішення).
Період оскарження: 23.05.2025 16:16 - 03.06.2025 00:00
Дата опублікування: 23.05.2025 16:16
Дата виконання: 03.06.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴493 000.00 Поточний ремонт із заміною вікон та дверей в приміщенні ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя,16 (ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)