-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт із заміною вікон та дверей в приміщенні ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя,16 (ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
493 000.00
UAH
Номер:
0e6b663722524c80963056833b39cef9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-016410-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834411
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пулюя, 16, будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834411
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пулюя, 16, будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
493 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт із заміною вікон та дверей в приміщенні ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя,16 (ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.04.2025 18:51
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Однією з головних умов забезпечення високоякісного навчального процесу є створення комфортних та безпечних умов для учнів та педагогів. Ліцей є важливим осередком освіти в нашій громаді, і постійне зростання кількості учнів висуває нові вимоги до організації навчального процесу, серед яких особливо важливим є покращення фізичних умов перебування учнів у навчальних приміщеннях. У зв’язку з постійним збільшенням кількості учнів у ліцеї виникає нагальна потреба в оптимізації існуючих приміщень, в тому числі через їх поділ на групи для проведення навчальних занять. Це дозволить забезпечити більш ефективну організацію навчального процесу, покращити рівень взаємодії між учнями та педагогами, а також створити сприятливі умови для розвитку учнів в рамках їхніх індивідуальних потреб і можливостей.
-
Дата публікації:
15.04.2025 18:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт із заміною вікон та дверей в приміщенні ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя,16 (ДК 021:2015: (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.06.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума493 000.00 UAH