-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-012919-a
Торги відмінено
561 541.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 807.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 807.71 UAH
Номер:
e461a47697e641699d33433a0c6c8b8f
Внутрішній номер закупівлі:
25027794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-012919-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14315569
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Мацюк +380675046605, +380445284001 matsiuk@bezpeka.gov.ua http://bezpeka.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
561 541.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 16:51 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 16:51 - 23.04.2025 11:04
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a6dc98913ee5427eb262f17f62128f0a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
у зв’язку із можливим зміненням місця розташування підприємства
Період оскарження:
23.04.2025 10:33 - 04.05.2025 00:00
Дата опублікування:
23.04.2025 10:33
Дата виконання:
04.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴561 541.67 Поточний ремонт частини приміщень