-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень
Оголошено тендер
673 850.00
UAH
Номер:
8cb9b0eef3314db99b9984815c28878c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-015043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14315569
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР "БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14315569
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Миколи Міхновського, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
673 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщень
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
15.04.2025 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума673 850.00 UAH