-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування легкових, вантажних автомобілів та екскаваторів
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-011973-a
Завершена
999 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 999.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 999.20 UAH
Номер:
a39f1bfeb3b34a4f938a03577b896598
Внутрішній номер закупівлі:
25026807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-011973-a
Замовник:
Вінницяоблтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33649363
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валерій Трєщалін +380432657702 valeravn11@gmail.com https://kpvote.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
999 840.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 16:13 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 16:13 - 24.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
24.04.2025 00:00 - 28.04.2025 12:45
Період завантаження договору:
04.05.2025 00:00 - 14.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 840.00 Послуги з ремонту та технічного обслуговування легкових, вантажних автомобілів та екскаваторів