-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування легкових, вантажних автомобілів та екскаваторів
Оголошено тендер
999 840.00
UAH
Номер:
fc20a0040ccf44298fcf0aef6fbd3b0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-014452-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вінницяоблтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33649363
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Вінницяоблтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33649363
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
999 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування легкових, вантажних автомобілів та екскаваторів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
15.04.2025 16:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту та технічного обслуговування легкових, вантажних автомобілів та екскаваторів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума999 840.00 UAH