-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Промислові секційні ворота
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-009814-a
Завершена
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер:
71b256a7d5f0450f851db3dde786228c
Внутрішній номер закупівлі:
25024734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-009814-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій СТРИХАР +380971329512 o.strykhar@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 15:04 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 15:04 - 23.04.2025 18:00
Період кваліфікації:
23.04.2025 18:00 - 30.04.2025 10:00
Період завантаження договору:
06.05.2025 00:00 - 16.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴340 000.00 Промислові секційні ворота